Календар подій

Оргкомітет Літпремії Ірпеня приймає заявки учасників

Засновники Літературної премії Ірпеня – товариство «Відважних» та Інвестиційна рада Ірпеня – приймають літературні твори для конкурсу Літературної премії Ірпеня.

Літературна премія Ірпеня – щорічна всеукраїнська премія в галузі літератури, заснована 2020 року товариством «Відважних» та Інвестиційною радою Ірпеня. Премія вручається в трьох номінаціях: «Проза», «Поезія» та «Література для дітей» (саме в Ірпені жив письменник, автор «Пригод Незнайка» Микола Носов).

 

На розгляд журі приймаються невидані раніше рукописи авторів, які дотепер не видавали жодної книги, але публікували свої твори в колективних збірках чи антологіях. Вік та географія претендентів на отримання премії необмежений. Тематика творів та їхній обсяг – вільні.

 

Дедлайн подачі творів – до 31 грудня 2021 року.

 

Нагородження лавреатів премії за 2021 рік відбудеться 21 березня 2022 року. Троє переможців у номінаціях «Проза», «Поезія» та «Література для дітей» отримають по 50 тис. грн кожен. Крім цього, ТОВ «Відважних» установило додаткову заохочувальну премію в розмірі 10 тис. грн. Тобто загальний преміальний фонд Літературної премії Ірпеня – 160 тис. грн.

 

Рукописи потрібно надсилати у форматі Microsoft Word (із доданими фото і біографією автора та його контактною інформацією) на електронну пошту ykrnayka@gmail.com. Тема листа — «Літературна премія Ірпеня».

 

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект