аудіокнижки

Озвучили твори укрліту зі шкільної програми й виклали у вільний доступ

13.09.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Твори шкільної програми з літератури для 5-11 класів стали доступними в форматі аудіокнижок у межах проєкту «Укрліт». Про це повідомили на сайті уряду.

 

Для школярів озвучили понад 250 творів авторства Ліни Костенко, Івана Нечуя-Левицького, Михайла Коцюбинського, Миколи Хвильового, Валерʼяна Підмогильного та інших українських авторів.

 

«Ці озвучені твори створені, щоби нашим дітям було легше навчатися, легше розуміти інформацію та дозувати навантаження. А для дітей за кордоном це знак, що ми про них пам’ятаємо, піклуємося й чекаємо додому після війни», — розповідає заступник міністра освіти і науки Андрій Сташків.

 

Перелік творів сформували згідно з чинною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів з української літератури. Усі твори можна слухати безкоштовно у мобільному застосунку MEGOGO. 

 

До проєкту долучилися як професійні актори, так і зіркові диктори, серед яких Володимир Дантес, Alyona Alyona, Антоніо Лукіч та Тімур Мірошниченко.

 

Проєкт «Укрліт» реалізується медіасервісом MEGOGO та Міністерством освіти і науки України за інформаційної підтримки Міністерства цифрової трансформації України та платформи Дія.Освіта.

 

Нагадаємо, що у 2022 році стартував книжковий проєкт, у рамках якого українські діти за кордоном можуть отримати аудіокнижки голосами рідних.

 

Читайте також: Понад 800 аудіоказок для дітей виклали у вільний доступ

 

Фото: Unsplash