аудіокнижки

Українські діти за кордоном можуть отримати аудіокнижки голосами рідних

04.10.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У чотирьох країнах стартував книжковий проєкт для українських дітей Better Time Stories. Про це повідомили на вебпорталі органів виконавчої влади України.

Проєкт дає можливість для українців за кордоном замовити подарунковий пакунок із п’ятьма книжками для дітей 3-8 років. Це ілюстровані книжки з авдіоверсіями мовою оригіналу та в перекладі.

 

Українські аудіоверсії книжок озвучили Олена Зеленська, Джамала, Dorofeeva, Юрій Горбунов, Monatik.

 

Особливість проєкту — можливість записати індивідуальну авдіоверсію книжок: кожній дитині її може записати рідна людина, яка залишилася в Україні. Так діти можуть почути книжку, начитану голосом тата або мами, брата або сестри, бабусі або дідуся.

 

«Цінність проєкт в тому, що родини, які розділила війна, які давно не бачилися й сумують одне за одним, завдяки книжці та рідному голосу можуть стати ближчими. Цінність у тому, щоб знову відчути близьку людину поруч», — розповіла Олена Зеленська.

 

Better Time Stories діє в Україні, Німеччині, Австрії та Нідерландах. За словами Зеленської, проєкт працює на зближення культур, оскільки книжки можна послухати не тільки українською, а й німецькою чи нідерландською.

 

Видання підбирав Український інститут книги. Щоб зробити замовлення, потрібно заповнити форму на сайті проєкту. Також можна зробити подарунок родині українців за кордоном, задонативши на один або більше пакунків книжок. Вартість кожного — €15.

 

Надсилання книжок заплановане на жовтень.

 

Нагадаємо, станом на початок вересня видавці передали 1 млн примірників для дітей-переселенців.

 

Читайте також: 5 успішних кейсів безкоштовного поширення українських дитячих книжок за кордоном

 

Чільне фото: Yakaboo