аудіокнижки

Катрін Деньов озвучила «Абрикоси Донбасу» Любові Якимчук

10.01.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Французька акторка і співачка Катрін Деньов озвучила книжку віршів Любові Якимчук «Абрикоси Донбасу» французькою мовою. Про це повідомила авторка книжки Любов Якимчук на своїй фейсбук-сторінці.

Заголовки й ще декілька віршів озвучила українською сама авторка. Нині ця аудіокнижка наявна у книгарнях Франції й на всіх французьких аудіоплатформах. 

 

«За словами видавців, у Катрін є своє коло слухачів, які не пропускають жодної нею начитаної книжки, тому ця магія вже працює», — зазначила Любов Якимчук.

 

 

Книжка «Les Abricots du Donbas» у перекладі Ірини Дмитришин й Агати Бонін вийшла у видавництві «Les éditions des femmes» у 2023 році. 

 

Це видавництво в 70-х роках заснувала феміністка Антуанет Фукке. Їхня колекція аудіокнижок існує ще з 1980-го року. Як повідомила Якимчук, це перше видавництво, яке почало збирати відомі голоси.

 

«Уже два роки «Les éditions des femmes» щосуботи виходить на марші в підтримку України, а також донатить гарні суми на нашу перемогу, тому це не збіг, що вони працюють на такому рівні», — розповіла авторка віршів.

 

Послухати вірші можна на сайті видавництва.

 

Українською вірші в авдіоформаті вийшли 2015 року. Послухати їх в авторському виконанні Любові Якимчук та контрабасиста Марка Токаря можна за посиланням (звукорежисер — Андрій Іздрик).

 

Любов Якимчук — українська поетка письменниця, сценаристка і культурна менеджерка родом із Первомайська Луганської області. Авторка поетичних збірок «, як МОДА» та «Абрикоси Донбасу», співавторка сценарію документального фільму «Будинок “Слово”».

 

«Абрикоси Донбасу» — це одинадцять поетичних циклів, написані на початку російсько-української війни у 2014 році. Через поетичну форму, метафори й символи авторка показує жахи війни, реальність мільйонів українців, які з приходом окупантів втратили відчуття дому, а ось уже десятий рік живуть у воєнній дійсності.

 

Як повідомлялося, збірка віршів «Абрикоси Донбасу» Любови Якимчук вийшла шведською мовою.

 

Читайте також: Любов Якимчук стала номінанткою премії Emerging Europe Awards

 

Чільне фото: Любов Якимчук