аудіокнижки

У США вийде аудіокнижка «1984», яку озвучили зірки

13.01.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У США випустять аудіотрилер за мотивами антиутопії Джорджа Орвелла «1984». Про це на своєму сайті повідомив сервіс аудіокнижок та подкастів Audible.

Актор Ендрю Гарфілд виконує роль Вінстона, акторка Синтія Еріво — роль Джулії. Окрім Гарфілда та Еріво, участь у записі візьме Том Гарді — він озвучує Старшого брата. Ендрю Скотт зіграє О’Брайена.

 

 

Книжка вийде в світ 4 квітня 2024 року. Цю дату обрали, оскільки це рівно через 40 років після дати першого щоденникового запису Вінстона Сміта. Адаптація була офіційно затверджена спадкоємцями Орвелла, зокрема Річардом Блером, сином Джорджа Орвелла.

 

Фронтмен, продюсер і автор пісень Muse Метью Белламі та композитор Ілан Ешкері створили оригінальну музику для аудіокнижки. Її можна почути у виконанні оркестру з 60 музикантів на студії Abbey Road.

 

Режисерка Дестіні Екарага створила цю адаптацію за сценарієм письменника Джо Вайта. Вона зазначила: «Це мій перший досвід режисури аудіодрами, і для мене було великою честю працювати в тісній співпраці з акторами такого рівня. Не можу дочекатися, коли всі почують, що Ендрю, Сінтія і Том зробили з цими культовими персонажами».

 

Як повідомлялося, видавництво «Лабораторія» видало книжку американської письменниці Сандри Ньюман «Джулія», котра переосмислює антиутопію Джорджа Орвелла «1984» з феміністичною оптикою.

 

Читайте також: 5 небезпек сучасної росії, які передбачив Орвелл у романі «1984»

 

Чільне зображення: audible