Penguin Random House

Penguin Random House купує третє за величиною видавництво у США

27.11.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Американська компанія ViacomCBS (VIACA) заявила про плани продати видавничий дім Simon & Schuster компанії Penguin Random House. Про це повідомляє CNN.

 

Очікують, що угоду про продаж підпишуть наступного року.

 

Simon & Schuster – третє за величиною видавництво у США. Цього року воно опублікувало книжки про Трампа, зокрема, «Лють» Боба Вудварда і «Занадто багато і завжди мало» Мері Трамп. У ньому також публікуються автори бестселерів, такі як Стівен Кінг та Доріс Кернс Гудвін.

 

Натомість найбільший видавничий дім США Penguin Random House нещодавно видав нові мемуари президента Барака Обами «Земля обітована».

 

Після продажу, Simon & Schuster продовжуватиме працювати як окремий видавничий підрозділ. Джонатан Карп залишатиметься президентом та генеральним директором видавництва, а Денніс Еулау – головним операційним директором та фінансовим директором.

 

За словами Карпа, компанія Simon & Schuster мала сім власників за свою 96-річну історію.

 

«Завдяки цим перетворенням ми адаптувалися до нового керівництва, вітали інші компанії і завжди ставали сильнішими, з незмінним прагненням досконалості у книговиданні. Коли ми приєднаємося до Penguin Random House після закриття, ми можемо розраховувати на отримання вигод від захопливих нових відносин та можливостей, які посилять нашу можливість надавати авторам найкращі публікації, які вони можуть отримати», – заявив він.

 

Нагадаємо, у квітні культова книгарня City Lights зібрала на спільнокошті $500 тис., щоб пережити епідемію.