Календар подій

Перекладаючи Ернеста: відбудеться онлайн-розмова про книги Гемінґвея

Видавництво Старого Лева запрошує приєднатися до онлайн-розмови про книги Ернеста Гемінґвея за участі перекладачів Віктора Морозова, Ганни Яновської та Анни Вовченко. Модеруватиме розмову кураторка серії Гемінґвея Ольга Ренн.

Мемуари «Свято, яке завжди з тобою» стали уже дев’ятою книгою Ернеста Гемінґвея, яку видав Старий Лев. Серія книг Гемінґвея — це великий проєкт, що об’єднав багато перекладачів, дизайнерів, редакторів. Тому під час розмови можна буде дізнатися про цю серію більше і познайомитися із людьми, які над нею працюють.

 

Наскільки це відповідально — перекладати твори такого визнаного і улюбленого багатьма письменника, як Гемінґвей? Чому кожне покоління потребує нових перекладів літературних класиків? Як побачити всі авторські натяки і найважливіші деталі тексту та не загубити їх при перекладі? Перекладачі Гемінґвеєвих творів Віктор Морозов, Ганна Яновська та Анна Вовченко обговорять тонкощі своєї роботи і загалом творчість Гема, а також дадуть відповіді на запитання читачів у прямому ефірі.

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект