Календар подій

Перекладацький конкурс імені Сузанни Рот приймає заявки

Мережа Чеських центрів і Чеський літературний центр приймають заявки на участь у 9-му Міжнародному перекладацькому конкурсі імені Сузанни Рот для перекладачів-початківців віком до 40 років (рік народження 1982 і молодші).

 

Конкурсним текстом 9-го року Міжнародного перекладацького конкурсу імені Сузанни Рот обрафрагмент з книги Anny Beaty Háblové Směna (вид. Host, 2022). Його можна знайти на сайті Чеського центру в Україні.

 

Останній день подачі перекладів: 31 березня 2023 року.

 

Учаснику слід надіслати конкурсний переклад українською мовою тексту книги Anny Beaty Háblové Směna (вид. Host, 2022) в електронній формі у форматі .doc, .docx, .rtf на адресу czechcentrekiev@gmail.com (у темі листа вказати «Перекладацький конкурс», файл із перекладом назвати прізвищем учасника).

 

Результати конкурсу будуть оголошені до 15 травня.

 

На конкурс не можна подавати переклади, які вже були опубліковані.

 

Переможець конкурсу отримає можливість влітку 2023 року здійснити кількаденну поїздка до Чеської Республіки, взяти участь у професійному семінарі із супровідною програмою.

 

Метою Міжнародного перекладацького конкурсу імені Сузанни Рот є тривала підтримка молодих закордонних перекладачів і богемістів, а також підтримка і поширення чеської літератури за кордоном.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект