Дитячі ігрові книжки

300₴

Анна Клейбурн . Подорож до дивовижного світу тварин

Клейбурн А. Подорож до дивовижного світу тварин / Анна Клейбурн ; Перекладач О. Лучанінова ; Ілюстратор Брендан Кірні. – Харків : Вид-во “Ранок”, 2018. – 64 с. ISBN 978-617-09-3771-1

Поринь у світ дивовижних тварин та дізнайся, хто полює на кенгуру, де мешкає лучний собачка та розкрий таємницю «чорних курців». Відстеж маршрут своєї подорожі на мапі всередині книжки: познайомся з різними середовищами існування та їхніми унікальними мешканцями. Насолоджуйся неперевершеними краєвидами різних куточків планети та неймовірними вміннями тварин маскуватися серед рослин, каміння, водоростей та навіть пустельних пісків. Яким буде наступний пункт твоєї експедиції?

Разом із нами у світі існує величезна кількість тварин. Ти не можеш побачити їх усіх, особливо якщо перебуваєш вдома або у школі. Але тварини є всюди: у лісах і пустелях, в озерах і морських глибинах, у високих горах і глибоких печерах. Так само як і у містах, де мешкаємо ми з тобою. Рушаймо у незабутню подорож, аби дослідити дивовижний світ тварин і зустріти неймовірні види, які тобі навіть важко уявити!

Номер стенду: Стенд 318

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект