музика

Поет Павло Коробчук випустив «динамічно-ніжний» альбом Zoovsim

03.06.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Письменник Павло Коробчук, під творчим пcевдонімом Korobro, випустив альбом електронної музики Zoovsim. Про це йдеться у пресрелізі, який отримало Читомо.

 

Альбом був презентований 1 червня. До нього увійшли 11 пісень. Композиції виконані з елементами жанрів breaks, electro, tribal, ghetto house, dubstep, dark wave, rap.

 

Візуальне оформлення виконав дизайнер Тарас Бай.

 

«Мені хотілося створити ритмічний, танцювальний альбом з кількома основними настроями: драйв, іронія і лірика. Щоб не було нудно і качало. Щоб було динамічно, бадьоро і водночас – ніжно», – каже Коробчук.

 

 

Створювати електронну музику він почав ще у 2005 році і час від часу повертається до цього заняття, у паузах між написанням поезії.

 

За словами Павла, торік він завантажив мобільну програму зі створення електронної музики і знову занурився в компонування бітів та аранжувань, переважно під час тривалих подорожей між поетичними виступами та фестивалями.

 

 

«Згодом готові біти або короткі текстові хуки переносив на свою домашню DAW і обробляв усіма можливими саундпродюсерськими плагінами. І додатково вивчав мастеринг», – додає Коробчук.

 

«Також хотілося згадати, як це – працювати в рамках пісенного тексту, а не віршованого. Хоча трек «В долоні» і є віршем. Кілька інших текстів пісень також написані на основі моїх віршів», – зазначив він.

 

Альбом можна прослухати на різних стрімінгових платформах: Korobrozoovsim, Google Music, Apple Music, YouTube, SoundCloud, Deezer, Bandcamp.

 

Нагадаємо, що у квітні 2020-го гурт «Артерія» випустив новий кліп на вірш Дмитра Лазуткіна.

 

Фото: Дарина Бакуліна