Poetizer збирає вірші про війну в Україні

17.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Міжнародна онлайн платформа Poetizer оголосила опен-кол віршів про війну в Україні. Про це повідомляють на офіційній сторінці платформи у Facebook.

Poetizer оголосив опен кол по збору віршів про війну в Україні англійською мовою. Приймають тексти як від авторів і авторок з України, так і від поетів і поеток з усього світу на пошту team@poetizer.com

Організатори закликають публікувати вірші про Україну на платформі з гештегом #WeStandWithU 

 

«Ми збиратимемо вірші з усього світу і будемо поширювати їх серед українців, аби виразити свою підтримку. Будь ласка, залучайте до ініціативи якомога більше людей, допомагайте показувати людям у біді, що вони не самотні у своєму горі. Доведім, що співчуття та доброта подолають терор та ворожнечу. Якщо не писати про це зараз, то коли?» йдеться у повідомленні. 

 

Також організатори закликають підтримувати українців донейтами через платформу гуманітарної допомоги People in need ttps://www.peopleinneed.net/donate/once, де є окремий рахунок для українців. 

Poetizer вільна англомовна платформа для онлайн публікації і читання поезії з усього світу. Платформа дає змогу публікувати тексти як професійних авторів, так і аматорів. Окрім вебсайту платформа має свій додаток. 

 

Як відомо, Читомо збирає поезію про війну в Україні. Наразі вийшло уже дві добірки віршів від українських письменників, ознайомитись з ними можна тут і тут. І також одна добірка від закордонних поетів.