благодійність

Понад 700 тисяч гривень для ЗСУ зібрав щоденник війни «24.02»

30.06.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Минулого літа у «Видавництві 21» вийшов щоденник війни «24.02» українського письменника, волонтера Андрія Мероника. Продаж книжки здійснювався як благодійний проєкт зі збору коштів на потреби ЗСУ. За результатами реалізації трьох накладів вдалось зібрати 774 744 гривень. Про це повідомляє «Видавництво 21».

 

Отримані кошти команда проєкту спрямувала на допомогу рятувальникам Херсонщини, закупівлю автомобілів швидкої допомоги та планшетів із «Кропивою» для аеророзвідки й штурмових бригад, розвідувально-ударні комплекси із 120-мм мінометами, теплі речі для ЗСУ, а також допомогу тваринам, що постраждали внаслідок війни.

 

Книжка «24.02» розповідає невигадану історію про компанію молодих людей, які опинилися посеред війни й вчилися пристосовуватися до нових реалій, щоб бути корисними своїй країні.

 

Окрім основної історії, видання містить також розповіді відомих українських співаків, акторів та громадських діячів про те, як на них вплинула війна.

 

За словами автора Андрія Мероника, особливістю книжки було й те, що вона не мала фіксованої ціни, тож усі охочі могли долучитися до благодійного проєкту, пожертвувавши посильну для них суму. Деякі читачі платили за щоденник війни від 10 до 20 тисяч гривень.

 

Наразі примірники «24.02» Андрія Мероника закінчились. Автор не планує додруковувати книжку, адже вважає, що благодійний проєкт досяг своєї мети.

 

Нагадаємо, третій альбом із саги пригод про репортера Тентена подарують бібліотекам України

 

Читайте також: «Ще один день: щоденники війни» — спецпроєкт Читомо про феномен та різноманіття українських щоденників війни