Петро Порошенко

Порошенко назвав улюблені книжки 2018-го

03.01.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Президент Петро Порошенко назвав свій топ із 6 книжок 2018 року. Перелік опублікований на платформі Medium.

 

«Антена» Сергія Жадана

 

 

Нова збірка віршів Сергія Жадана «Антена». Сподобалось, що пишучи про життя і любов під час війни, автор все ж завершує тим, що війна нарешті закінчилася, настав довгоочікуваний мир.

 

«Грязь [*Khaki]» Сергія Сайгона

 

 

Велику частину моєї книжкової полиці займають сучасні військові книжки. Почав читати збірку фронтових оповідань «Грязь [*Khaki]» розвідника Сергія Сайгона. Жорстка, але чесна розповідь про війну на Сході.

 

«Кава з присмаком попелу» Олексія Петрова

 

 

На моїй книжковій полиці почесне місце зайняла також книжка Олексія Петрова «Кава з присмаком попелу» з автографом автора. Цікаві роздуми про те, як нас змінила війна, чому ми продовжуємо цю боротьбу, і чому перемога неминуча.

 

«Наші інші» Олесі Яремчук

 

 

Олеся Яремчук «Наші інші»  —  цікава збірка репортажів про національні меншини в Україні. Важливо знати про базові труднощі та відмінності «наших інших» українців, кожен з яких робить свій внесок у розбудову держави.

 

Фотокнига «Донбас і мирні»

 

 

Фотокнига «Донбас і мирні» — це 11 портретів мирних жителів Донбасу, життя яких війна розділила на до і після. Дуже рекомендую хоча б переглянути.

 

Любомир Гузар «Хочу бути людиною»

 

 

«Моя мрія  —  бути людиною»  —  у цих словах блаженнішого Любомира Гузара відкривається розуміння сенсу людського життя. Його віра в Бога та людей надихала і надихає мільйони українців. Повернутися до цієї книги зараз, коли збувається мрія українського народу про незалежну церкву,  —  означає знайти підтвердження своїх прагнень і укріпитися у вірі в Бога і людей.

 

Читайте також про торішній топ книжок від Петра Порошенка.

 

А також про улюблені книжки Барака Обами та Білла Гейтса цього року.

 

Джерело: Medium