календарі

Повернись живим випустив «Лютий календар». Купити можна за донати

31.12.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» презентував «Лютий календар» на 2024 рік. Його присвятили 10-річчю російсько-української війни.

 

«Аби показати міць та силу українців, а також нагадати, що наша боротьба триває вже 10 років, у календарі ми зробили відлік з дня народження нової української люті — з 2014-го, відколи й почався спротив України загарбнику. Ми випустили «Лютий календар», тому що лютий — це не тільки назва місяця, а й те, що останнє десятиріччя передусім характеризує український спротив і нашу жагу до захисту свого та своїх», — йдеться на сторінці онлайн-версії календаря.

 

У знімках 35 українських документалістів календар показує основні події російсько-української війни, визначає в них місце фонду «Повернись живим».

 

12 унікальних шрифтів для календаря створили 12 дизайнерів: Даня Нестеревич, Сергій Феденяк, Іван Цанко-Хлібович, Богдан Гдаль, Сіма Шпінь, Дар’я Левчук, Віктор Лондон, Кирило Ткачов, Гордій Василаш, Валентин Ткаченко, Ірина Миколенко, Іван Іщенко.

 

Креативну ідею цьогорічного календаря запропонували Віталій Капустян та Ілля Янков.

 

«Щоб майно не постраждало під час перевезення розбитими війною дорогами, «Повернись живим» скріплює коробки фірмовим скотчем. Так само ним «скріплений» і «Лютий календар» — як нагадування про те, що інколи рятівними можуть бути такі прості речі, як скотч», — пишуть на офіційній сторінці.

 

Отримати “Лютий календар” можна за мінімальний донат від 2014 грн за посиланням. Усі кошти підуть на допомогу Силам оборони.

 

Дивіться ще 22 свіжих календарів на 2024 рік від ілюстраторів і дизайнерів.