Календар подій

Премія Львова – міста літератури ЮНЕСКО розпочинає прийом заявок

Премія Львова – міста літератури 2022-2023 ЮНЕСКО розпочинає прийом заявок. Він триватиме з 24 січня по 24 березня 2023 року.

 

Основна вимога конкурсу: твір автора має відповідати загальноприйнятим гуманістичним цінностям, його зміст не повинен ображати чи принижувати честь та гідність українського народу, пропагувати сепаратизм і колабораційну діяльність, та відповідати вимогам чинного українського законодавства.

 

Не прийматимуть до розгляду твори з ознаками плагіату та/або з порушенням авторського права.

 

Номінантів можуть висувати видавництва, книгарні, бібліотеки, громадські, професійні, творчі організації, а також культурні та освітні установи різних форм власності, що в своїй статутній діяльності мають напрям «література», «культура» та «освіта».

 

Твори подаються в наступних напрямах:

  • Основна Номінація. Завершений оригінальний твір, виданий в 2021-2022 роках в українських видавництвах українською мовою.
  • Спеціальна Номінація. Твір, що є художньої та/або документальною рефлексією російсько-української війни українською мовою, що побачили світ в період з 1 березня до 31 грудня 2022 року.

 

Твір може бути завершеним, виданим та/або завершений/опублікований (загально чи частково) на загальнодоступних веб-ресурсах (включаючи соціальні мережі).

 

Форма для подання заявки.

 

Кінцевий термін подачі аплікацій: 24 березня 2023 року о 23:00

 

Один подавач може висувати більш ніж одну книгу в різних номінаціях. Однак при поданні на Премію двох та більше книг та творів, кожну/кожен з них необхідно оформлювати окремою заявкою.

 

Премія Львова – Міста літератури ЮНЕСКО – найбільша літературна премія, яка присуджується міською владою в Україні. Розмір основної грошової нагороди становить 150 тисяч гривень, а також у 2023 році спеціальна номінація присуджується за твір, що є художньої та/або документальною рефлексією російсько-української війни та розмір грошової нагороди становить 100 тисяч гривень.

 

Скринька для консультацій: creative.city.lviv@gmail.com

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект