Bad Sex Award

Премія на найгіршу сексуальну сцену оголосила фіналістів

02.12.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видання Literary Review, яке щороку визначає книжки із «винятково поганими» описами еротичних сцен, оголосило цьогорічних фіналістів Bad Sex Award 2018. Про це повідомляє The Guardian.

 

До короткого списку премії потрапили:

 

  • Major Victor Cornwall та Major Arthur St John Trevelyan. Scoundrels: The Hunt for Hansclapp
  • James Frey. Katerina
  • Julian Gough. Connect
  • Haruki Murakami. Killing Commendatore
  • Luke Tredget. Kismet
  • William Wall. Grace’s Day
  • Gerard Woodward. The Paper Lovers.

 

Видання зазначає, що деякі письменники уже вдруге потрапили до фіналу цієї премії. Водночас підкреслюється, що до списку не увійшла жодна письменниця.

 

Переможця оголосять 3 грудня.

 

Читомо переклало кілька уривків, за які ці книжки й потрапили до фіналу Bad Sex Award.

 

Scoundrels: The Hunt for Hansclapp by Major Victor Cornwall and Major Arthur St John Trevelyan

 

«Спорожни мої каністри», – благав я, затамувавши подих, і от вона знову почала засмоктувати мене у свою печерку насолод. Її вагінальний маховик розгойдувався хвилями, як міхи баяна, поволі стискаючи мій орган, як удав стискає свою жертву. І ось я уже затиснутий у ній по самі яйця, готовий вихлюпнутися у цей емальований перцевий млинок всередині неї.

 

Katerina by James Frey

 

Я твердо і глибоко у ній трахаю її на умивальнику її маленька чорна сукня разом із поясом на підлозі у мене штани на колінах наші погляди зімкнулися, наші серця душі й тіла зімкнулися.
Кінчай у мене.
Кінчай у мене.
Кінчай у мене.
Забиває подих сліпучий струс незборимого вибуху білий боже я кінчаю в неї мій член пульсує ми разом стогнемо очі серця душі тіла злилися воєдино.
Раз.
Білий.
Боже.
Кінчай.
Кінчай.
Кінчай.
Заплющую очі видихаю.
Кінчай.

 

Connect by Julian Gough

 

Він кидає ліфчик на підлогу, дивиться вгору, їй в очі – це вже занадто. Він цілує їй підборіддя, губи, їхні язики торкаються – ні, це занадто – він ковзає по губах, злегка її посмоктуючи. Рухається вгору, щоби поцілувати її міцний ніс з одного боку, потім з іншого, він м’який і твердий водночас. Знову рухається донизу, доки не опиняється на рівні її грудей.
«Вони маленькі», – каже вона, несподівано сором’язливо, ніби вибачаючись.
«Вони чудові, – каже він.
Він їх цілує. Пестить соски губами. Такі м’які й раптом – несподівано – міцні.
Ого.
Він посмоктує твердий сосок.
Так він ніколи досі не робив, але стривайте, звісно ж, це щось геть знайоме.
Це перше, що він коли-небудь робив.
Він відчув глобальну зміну значень і ролей, наче він сам виріс із одного смоктання. Все змінилося. І, однак, нічого не змінилося взагалі: він смоктав сосок, лежачи на ліжку – і через вісімнадцять років від знову смочче сосок і лежить на ліжку, а його дитинство відпадає від нього, наче відпрацьований перший ступінь від ракети. Пальне вичерпано. Тепер він на орбіті іншої планети.

 

Killing Commendatore by Haruki Murakami

 

Я кінчав люто і довго. Знову і знову, сім’я витікало з мене, заливаючи її вагіну, заліплюючи простирадла. Я не міг цього ніяк зупинити. Я переживав, що якщо це продовжуватиметься, я геть спустошуся. Юзу при цьому міцно спала – беззвучно, рівно дихаючи. Однак її орган стиснувся довкола мого й не відпускав, неначе мав власну непорушну волю і твердий намір вичавити все до останньої краплі з мого тіла.

 

 

Нагадаємо, що Bad Sex Award заснована виданням Literary Review у 1993 році. Премією відзначаються книжки, в яких, на думку журі, найгірше описуються сексуальні сцени. Переможців визначають: літературний критик Рода Коеніг та головний редактор журналу Авберон Вауг.

 

Читайте також про переможця торішньої премії та її фіналістів.

 

Переклад: Андрій Іздрик