Календар подій

21/01

Презентація «каміньсадліс»: Ірина Шувалова розкаже про родинні історії

Львів

18:30 онлайн-подія

Презентація «каміньсадліс»: Ірина Шувалова розкаже про родинні історії

«Видавництво Старого Лева» запрошує на онлайн-презентацію збірки «каміньсадліс» поетки Ірини Шувалової. Зустріч модеруватиме літературознавець Євгеній Стасіневич . Трансляція відбудеться на сторінці видавництва у facebook.

Шувалова та Стасіневич розмовлятимуть про персональний каміньсадліс Ірини, роботу над збіркою, зміст, закладений у назву, та про важливість проговорювати родинні історії.

 

Поетичні тексти Ірини — це робота у глибинах прапам’яті, намагання заповнити білі плями метафорами, здогадками і відчуттями. Вірші на сторінках книжки як латки минулого, знайомі і безіменні люди на старих світлинах, що використані в колажах Вікторії Черняхівської, як спроба зафіксувати те, що було, і те, чого не було. Збірка «каміньсадліс» потрапила у короткі списки «ЛітАкценту року – 2020» в номінації «Поезія». Модератор Євгеній Стасіневич поспілкується з авторкою про книжку, значення літературних премій та особливості життя поетів за кордоном і в Україні.

 

Ірина Шувалова – українська поетка, перекладачка та дослідниця. Здобула ступінь магістра порівняльного літературознавства в Дартмутському коледжі у США (2014) та звання доктора наук у галузі славістики в Кембриджському університеті у Великобританії (2020), де вона також викладала українську мову. Стипендіатка програм Фулбрайт та Ґейтс Кембридж. Авторка п’ятьох поетичних книг – «Ран», «Ос», «Аз», двомовної «Pray to the Empty Wells», («Молися порожнім колодязям») «каміньсадліс». Співпрацювала з Англійським ПЕН як експертка в галузі україномовних перекладних проектів. Є членкинею Українського ПЕН-клубу.

 

Деталі події за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект