Календар подій

Теорія міжнародних відносин

14.09

Київ

14:00 КІМО, вул. Юрія Іллєнка, 36/1

Презентують книжку Миколи Капітоненка «Теорія міжнародних відносин»

Доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Микола Капітоненко презентує книжку «Теорія міжнародних відносин».

У книжці «Теорія міжнародних відносин» йдеться про шляхи розуміння міжнародної політики – основні системи поглядів у теорії міжнародних відносин. Розглянуто ключові постулати, досягнення й проблемні місця класичних та новітніх парадигм. Продемонстровано, наскільки різноманітним, багаторівневим та суперечливим постає теоретичне знання про міжнародні відносини. Водночас різноманітність підходів систематизовано і представлено у вигляді, придатному для наукового та публіцистичного застосування. Для всіх, хто цікавиться теоретичними дилемами міжнародної політики та механізмами, що формують зовнішню політику держав.

 

Микола Капітоненко – доцент Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, кандидат політичних наук. Директор Центру дослідження міжнародних відносин. Був запрошеним професором в Університеті Айова, викладав у Дипломатичній академії при Міністерстві закордонних справ України. Редактор журналу UA: Ukraine Analytica.

 

Фахівець з питань міжнародних конфліктів, теорії міжнародних відносин та зовнішньої політики України. Автор підручника «Міжнародні конфлікти», монографії «Силовий фактор в міжнародних відносинах», співавтор ряду колективних монографій, «Дипломатичної енциклопедії України», а також численних статей, колонок та рекомендацій з різних аспектів зовнішньої політики та безпеки. Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект