Календар подій

роздІловІ

22.05

Київ

20:00 Мистецький арсенал, вулиця Лаврська, 12

Проект «роздІловІ» виступить на Книжковому Арсеналі

«роздІловІ» — це взаємодія — між літературою, музикою, візуальним образом. Всі три складові розвиваються в реальному часі, протягом двох годин, поки учасники проекту перебувають на сцені.

Кожна з дисциплін, з яких складаються роздІловІ, може існувати окремо. Але може й підсилювати одна одну. Зараз проект роздІловІ поєднує не лише три мистецькі дисципліни, але й три сусідні країни — Україну, Білорусь і Польщу. Що резонує з темою цьогорічного Книжкового Арсеналу — Сусідство.

 

«роздІловІ» — це вже трохи інституція, трохи проект, трохи мистецький твір, котрий якраз поєднує ці різні аспекти, щоб створити (у сучасному мистецтві про це кажуть тотальне середовище, але тотальне — дуже агресивне слово) середовище, в якому кожен із нас може й відчувати, й слухати, й дивитися, й у певний спосіб уявляти». / Олеся Островська-Люта, Мистецький Арсенал /

 

Це радше акт, аніж вистава або читання. Акт відчуття — повне занурення у щільний темний простір чужого серця, кожен порух якого — радісний чи відчайдушний — сполохує найважливіші спогади і найпотаємніші мрії. При цьому «роздІловІ», як це не парадоксально, — надзвичайно лаконічна річ, і тому — вкрай пронизлива. / Женя Олійник, TEATRE /

 

…«роздІловІ» — про могутність вакууму, який нерідко є середовищем існування людей, гарантом їх невидимої одиночної камери. Про всесилля любові, яка здатна цей вакуум заповнити, деактивувати, перетворити в моторошний сон-спогад. Про те, як страшно жити, але дуже хочеться… І це велика радість, що проект такої тонкості й глибини знаходиться за межами андеграунду. / Ігор Панасов, CULTPROSTIR /

 

*роздІловІ зібралися в 2012-му — з того часу проект співпрацював з різними музикантами й відео- художниками, відбувався на різних локаціях. Експеримент триває.

Учасники проекту:

  • Оля Михайлюк, Київ — авторка мультидисциплінарних проектів за участю відомих українських письменників, музикантів, відеоартистів. Продовжує експериментувати в цій площині. В проекті — концепція, відбір текстів, візуалізація.
  • Сергій Жадан, Харків — один з найвідоміших українських письменників. Його твори перекладені десятками мов, відзначені численними преміями, екранізовані та поставлені в театрах різних країн. Активно співпрацює з художниками й музикантами. В проекті — авторські тексти, голос.
  • Олексій Ворсоба, Мінськ — композитор, акордеоніст. Лідер інструментального тріо PortMone, високо оціненого музичними експертами та фестивальною публікою різних країн — від Португалії до Ірану. В проекті — авторські композиції, акордеон.
  • Томаш Сікора, Вроцлав — музикант, композитор, філософ. Відомий за участю в гурті Karbido, в складі якого виступав по всій Європі, а також Китаї, Австралії, США. В проекті — авторські композиції, саксофон, саундбокс.
  • Сергій Пілявець, Івано-Франківськ — відеоартист, віджей. Медіа-роботи виставлялись в галереях України, Польщі, Німеччини. Часто працює в творчих колабораціях з перформерами, музикантами, акторами. У проекті — візуалізація та ефекти.

 

Сайт проекту — rozdilovi.org

 

Вхід на подію — за фестивальним квитком Книжкового Арсеналу.

  • Повний квиток на один день: 80 грн;
  • Пільговий квиток (школярі від 12 років, студенти, пенсіонери — за наявності посвідчення): 40 грн;
  • Сімейний квиток (на 2х дорослих та 1–2 дитини віком від 12 років): 180 грн;
  • Абонемент на всі дні фестивалю: 300 грн.

 

Проект реалізується за підтримки програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

 

Партнери проекту — Польський Інститут у Києві / Instytut Polski w Kijowie і Фундація Hermetyczny Garaź, Варшава.

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект