Календар подій

Професор Дон Норман презентуватиме книжку про дизайн для відбудови

Дизайнер інтерфейсів, професор Університету Каліфорнії в Сан-Дієго, співзасновник Nielsen Norman Group та автор «Дизайну звичних речей» Дон Норман презентує українцям нову книжку Design for a Better World.

Книжка дизайнера — це глибоке дослідження про помилки людства, які призвели до руйнування соціальних структур, кліматичної кризи та помилкової віри в те, що ресурси Землі невичерпні. Автор пояснює, як ці помилки можна виправити.

 

Відповідно до українського контексту під час зустрічі обговорять також майбутню відбудову після перемоги у війні та роль креативних спеціалістів у цій справі.

Модеруватиме презентацію український дизайнер Слава Шестопалов. Він розпитає гостя про нову книжку та поговорить про:

  • межі відповідальності в щоденній роботі креативників;
  • етику й задачі бізнесу — як дизайнерам балансувати між цими поняттями;
  • роль дизайнерів у повоєнній відбудові: на чому особливо варто фокусуватися та не забувати українським креативникам у відновленні держави.

Подія відбудеться в межах Projector Foundation — освітнього фонду, який допомагає жінкам, змушеним шукати нову домівку та змінювати професію через вторгнення Росії в Україну. Слухачі зможуть зробити добровільний внесок до фонду.

Благодійна онлайн зустріч відбудеться в Бібліотеці інституту Projector. Після прямої трансляції запис буде доступним до перегляду протягом тижня, далі — тільки для підписників Бібліотеки. Презентація відбуватиметься англійською мовою з синхронним перекладом українською.

Для участі в події потрібно зареєструватися за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект