Календар подій

Пройде квест для всіх охочих «Бібліотека і таємниця першої книги»

Квест проходитиме 9 квітня о 17:30 спільно з акторами, зареєструватися для участі можна з команди від 2-ох до 5-ти осіб.

 

Збір учасників перед квестом проходитиме у Парку Шевченка, біля пам’ятника Тараса Шевченка.

 

Історія квесту:

Останній рік у Науковій Бібліотеці Ім. М. Максимовича творилося щось воістину дивне. До бібліотеки заходив загадковий чоловік, брав нізвідки невелику книгу і починав писати в ній. Але з часом, охорона помічала, що він відвідував бібліотеку зранку, а ввечері після закриття бібліотеки жодна камера і жодна людина не могли підтвердити, що він виходив звідти. З ним намагалися заговорити, але він начебто був німим. Коли відвідувачі помітили, що він не пише слова, а малює прості каракулі, все стало ще дивніше.

 

Механіка квесту:

Послідовне проходження квесту, без допуску на всі локації до певного моменту. Після проходження кожної серії місій, учасникам буде відкриватися новий рівень допуску до наступного поверху або до нової кімнати на одному з поверхів, яка розкриватиме шматочок пазла, а він у свою чергу поступово розкриває сюжет. У квесті братимуть участь актори, тому розмови з ними і вивчення самих персонажів через розмову має велике значення в сюжеті.

 

Реєстрація на гру за посиланням. 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект