Календар подій

Проходить конкурс «Журналістські партнерства»

Програма «Креативна Європа» проводить конкурс «Журналістські партнерства». 

«Журналістські партнерства» повинні заохочувати системну співпрацю між професійними новинними медіа-організаціями для підвищення життєздатності та конкурентоспроможності виробленої журналістики, зосереджуючись на спільній трансформації бізнесу та/або спільних журналістських проєктах.

 

Очікувані результати: 

  • Розбудова секторальних мереж для обміну передовим досвідом між професіоналами ЗМІ;
  • Відкриття центрів знань для підсекторів навколо технічних форматів (онлайн-преса, радіо/подкасти, телебачення тощо) та/або журналістських жанрів (локальна/регіональна журналістика, журналістика суспільних інтересів, журналістика даних, журналістські розслідування тощо);
  • Набуття та вдосконалення професійних навичок журналістами, а також професіоналами медіабізнесу;
  • Збільшення інноваційності та креативності в журналістських виробничих процесах та процесах розповсюдження інформації;
  • Підвищений інтерес до журналістики серед різних соціальних та вікових груп;
  • Підвищена ефективність журналістського контенту.

 

Передбачається підтримка спільних проєктів у будь-якому (під)секторі та/або жанрі ЗМІ, які мають на меті посилити співпрацю та впровадити системні зміни в ширшій екосистемі ЗМІ. Запропоновані види діяльності мають бути чітко обґрунтовані та базуватися на потребах обраного (під)сектору(ів). Пропоновані партнерства заохочують до залучення організацій із країн/регіонів з різними медіа-можливостями.

 

Ці заходи мають бути спрямовані на обслуговування ширшої екосистеми по всій Європі, включаючи невеликі медіа. Заохочується обмін передовим досвідом між операторами медіа-ринків з різноманітними характеристиками (мови, обсягів виробництва, розмірів, рівнів цифровізації тощо) для сприяння взаємному навчанню.

 

Діяльність має включати конкретні результати та встановлювати чіткі, об’єктивно перевірені та кількісно вимірювані показники ефективності на середньостроковий період та кінець проєкту. Розрахункове охоплення має бути точнішим, ніж сума доступних каналів розповсюдження, і має бути підтверджене детальним планом охоплення, а також доказом зацікавленості цільових груп.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект