Календар подій

Проходить проєкт «Єдині» підтримки в переході на українську мову

Ініціатива «Навчай українською» за підтримки Уповноваженого із захисту української мови Тараса Креміня оголошує про початок реалізації проєкту «Єдині».

«За останній місяць мережа безкоштовних курсів стала максимально розгалуженою. Подивімось на захід України! Тернопіль, Рівне, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород… Всюди є такі курси. Підтримка української мови як державної сягнула максимального рівня за всі роки Незалежності. Поважати Україну та бути українцем — спілкуватися рідною мовою!», — наголошує Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь.

 

«Єдині» — це 28 днів підтримки в переході на українську мову. Щоденно протягом навчання учасники отримуватимуть завдання та навчальні матеріали, які допоможуть подолати мовний бар’єр; візьмуть участь у вебінарах та розмовних клубах у своєму місті.

 

Курс розпочинається 25 квітня. Участь безоплатна. Щоб зареєструватися, потрібно залишити свої контакти у ґуґл-формі і приєднатись до фейсбук-групи.

 

Крім того, на сайті Уповноваженого є інформація про безкоштовні курси, розмовні клуби, інтернет-ресурси для опанування та підвищення рівня володіння українською мовою.

 

«Ця інформація постійно оновлюється, адже майже щодня з’являються нові ініціативи. Є курси, які діють за рахунок громадських ініціатив, є і ті, які працюють при університетах. Сьогодні наші внутрішні переселенці потребують всебічної підтримки. Організація безкоштовних курсів з вивчення державної мови – це рука порятунку тим громадянам України, які не мали такої можливості раніше», — зазначив Тарас Кремінь.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект