Календар подій

Промо. Курси англійської мови онлайн: де та як вчитися, аби це викликало захоплення

Де знайти цікаві та захоплюючі курси англійської мови онлайн, аби постійно відчувати бажання вчитися. Як організувати самостійне вивчення англійської вдома.

Незвичайні курси англійської мови онлайн або як перевернути своє уявлення про навчальний процес

 

Як ви уявляєте собі навчання на курсах англійської? Підручник з граматики, викладач та нескінченні завдання на переклад? На щастя, такий підхід давно в минулому. Сьогодні ви можете вчитися цікавіше та результативніше, навіть якщо будете робити це самостійно вдома. Бо в онлайн-просторі є безліч навчальних курсів, присвячених різним актуальним темам, що допомагають опановувати англійську з неймовірним захопленням. Далі розповімо, де знайти такі навчальні матеріали та як не втратити мотивацію до вивчення англійської мови.

Де знайти незвичайні онлайн-курси англійської

Звичайно ж, онлайн-навчання слід шукати в інтернеті. А якщо без жартів, то перш ніж переходити до пошуків, варто визначитися з власними цілями: а навіщо, власне, ви збираєтеся вивчати англійську? Якщо для роботи, тоді вам можуть знадобитися онлайн-курси з англійської мови, спеціально розроблені для вашої професії – медика, юриста чи матроса. Якщо ви хочете опанувати мову з нуля – тоді варто шукати онлайн-курси, на яких ви зможете вивчати англійську рівень за рівнем. Коли ж ви просто бажаєте урізноманітнити свої знання – тоді шукайте цікаві курси, наприклад, з розбором лексики з серіалів. 

 

Далі варто почати пошук навчальних матеріалів, які дадуть змогу самостійно отримувати необхідні знання та робити це цікаво. Один з доступних варіантів – це готові курси англійської мови онлайн на сайті https://booyya.com/courses/, кожен з яких присвячено окремій унікальній темі. Основна родзинка таких курсів полягає в тому, що вони розроблені у вигляді інтерактивних підручників, з якими буквально можна взаємодіяти, вмикаючи різноманітні відео, аудіо, озвучуючи правильну вимову слів. Та найголовніше, що вони складені сучасними викладачами, а тому усі підібрані теми будуть цікавими для вас, а лексика обов’язково знадобиться в житті.

Перш ніж шукати мовні курси, визначтеся з власними запитами

 

На що ще звернути увагу, шукаючи курси англійської? Обов’язково читайте відгуки, аби зрозуміти, наскільки вони були ефективними для інших студентів. За можливості спробуйте безоплатні заняття – завдяки цьому ви зможете познайомитися з наповненням навчальної програми та оцінити, наскільки воно підходить безпосередньо вам.

Як ефективно організувати самостійне вивчення англійської

Вивчення англійської мови без викладача може стати викликом, проте це досяжна ціль. Ось кілька порад, як утримати мотивацію:

 

  • Вчіться регулярно. Розробіть розклад занять за онлайн-курсом англійської та дотримуйтеся його. Робіть невеликі, але регулярні кроки, щоби уникнути вигорання.
  • Використовуйте різні ресурси. Спробуйте додатково вивчати мову через книги, аудіокурси, відео, мобільні додатки тощо. Різноманіття може зробити вивчення цікавішим.
  • Спілкуйтеся англійською мовою. Це можуть бути реальні розмови з носіями мови або віртуальні обговорення. Так ви будете впроваджувати вивчене в практику.
  • Використовуйте ігри та розваги. Розважайтеся ігровими застосунками, кросвордами, головоломками. Або ж вибирайте курси для вивчення англійської мови самостійно за цим посиланням, оскільки в них ви знайдете багато корисних вправ для кращого запам’ятовування матеріалу.
  • Фіксуйте досягнення. Слідкуйте за своїм прогресом та відзначайте власні досягнення. Це стане додатковим джерелом мотивації.

 

Пам’ятайте, що вивчення мови – це процес, який вимагає часу та терпіння. Не ставте перед собою надто великі завдання, а замість цього цінуйте кожен маленький крок, який обов’язково приведе до досягнення вашої мети.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект