Календар подій

Промо. Онлайн-курси англійської: підказки, що допоможуть знайти свою мовну школу

Як зрозуміти, на які саме онлайн-курси англійської записатися. Підказки, які допоможуть потрапити саме на той мовний курс, про який ви завжди мріяли.

Онлайн-курси англійської та як їх обрати

Сьогодні ми не збираємося розповідати, як знайти найкращі мовні курси та отримати з їхньою допомогою якісні знання, хоча з радістю поділимося онлайн-рейтингом курсів англійської в Україні. Але сьогодні ми збираємося поговорити про те, які саме курси для вивчення англійської мови потрібні конкретно вам. Адже в онлайн-просторі присутні найрізноманітніші мовні школи, які пропонують різні методики викладання та різне наповнення програми.

 

Які онлайн-курси англійської вам потрібні та підійдуть

 

Наводимо список основних критеріїв, які допоможуть максимально індивідуально підійти до вибору мовного курсу в онлайн-форматі:

  • Ваші цілі. Дайте чесну відповідь на запитання, навіщо ви збираєтеся вчити англійську мову. Якщо просто для подорожей, підійде прискорений базовий онлайн-курс. Якщо мова потрібна дитині – слід зосередитися виключно на мовних школах для дітей. А якщо вам потрібно підтягнути рівень знань співробітників – тоді шукайте корпоративні онлайн-заняття.
  • Методика викладання.  Найбільш популярною та сучасною методикою є комунікативна, яка передбачає, що більшу частину онлайн-занять студенти розмовляють англійською мовою. Але якщо ваша розмовна мова перебуває на високому рівні, а підтягнути потрібно письмо та читання – звертайтеся до класичної методики. Поради щодо вибору програми навчання на онлайн-курсі англійської та відповіді на запитання, чому на такому курсі вчитися цікавіше, ми публікували раніше.
  • Рівень знань. Усі групи для вивчення англійської мови формуються відповідно до рівня знань студентів, щоб їм було простіше та цікавіше розвиватися і вчитися. При цьому ваш рівень мови визначає і тип курсів, на які ви можете або не можете записатися. Наприклад, мовні курси бізнес-напрямку або онлайн-навчання англійської в прискореному темпі не підійдуть студентам-початківцям, які володіють мовою нижче рівня Upper-Intermediate. 

Книги не дадуть стільки практичних навичок, як онлайн-курси англійської

 

А часом для пошуку найбільш підходящих курсів потрібно спробувати кілька шкіл англійської мови, які проводять заняття віддалено. Тому не соромтеся записуватися на пробні заняття.

 

Важливі поради щодо онлайн-навчання

 

Багато студентів обирають, бо бояться розлінитися і нічого не робити вдома. Але важливо розуміти, що як на очному занятті з англійської, так і на онлайн-занятті у вас буде присутній викладач, а також інші студенти. Тому онлайн-урок проходить ідентично тому, як і в реальному класі.

Але при цьому все одно потрібно дотримуватися кількох порад:

  • заздалегідь перевіряйте якість інтернет-з’єднання, щоб не втратити можливості підключитися до онлайн-заняття;
  • ізолюйтеся від сім’ї, щоб вас ніхто не відволікав;
  • не намагайтеся паралельно бути присутнім на занятті й прибирати або готувати борщ, оскільки шкоди ви завдасте всім завданням одразу.

 

Успіхів у підкоренні англійської!

 

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект