Календар подій

Приймають заявки на конкурс «Портвейн трасою 444: Втрачене покоління»

Конкурс «Портвейн трасою 444» приймає до участі тексти, просякнуті культурою «втраченого покоління».  Приймається проза – найнеможливіші оповідання, етюди, замальовки, нариси, новели.

Що таке «втрачене покоління»? Якщо вірити Вікіпедії (адже саме вона першою вигулькує на запит в Google) — літературна течія, яка існувала в період між двома війнами — Першою та Другою світовою. Вона об’єднала таких письменників, як Джеймс Джойс, Ернест Хемінгуей, Джон Дос Пассос, Томас Еліот, Френсіс Скотт Фіцджеральд, Річард Олдінгтон. Втрачене покоління — це молоді люди, що покликані на фронт у віці 18 років, часто ще не закінчивши школу, рано почали вбивати. Після війни такі люди часто не могли адаптуватися до мирного життя, багато хто наклав на себе руки, деякі божеволіли.

 

Конкурс «Портвейн трасою 444» приймає тести а тему втраченого покоління, об’ємом — 5–10 тисяч знаків. Файл розширенння документа: doc / docx / rtf. Мова текстів: українська.

 

Для подачі заявки на конкурс необхідно:

  1. Заповнити google-форму
  2. Надіслати текст на пошту portwaynonroad@gmail.com

 

У тілі листа вказати ім’я та прізвище, електронну пошту та лінк на будь-яку соціальну мережу (Facebook, Instagram, Telegram, Twitter).

 

Дедлайн подачі заявки 30 листопада 2019.

 

Організатори лишають за собою право відмовити в участі, не пояснюючи причину і покладаючись виключно на власні графоманські (без сумніву!) уподобання.

 

Члени редакційної колегії конкурсу будуть вказані додатково.

 

Організатори: творче угрупування Лісостеп / Lisostep.

 

Подія на фейсбуці

 

Читайте також: Війна і книговидання: як змінюється книжковий ринок України

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект