Календар подій

Приймаються заявки на отримання Премії International Excellence Awards 2022

До 14 січня 2022 року приймаються заявки на отримання Премії International Excellence Awards 2022. Премія знаменує «успіх видавничої справи» в 11 категоріях, де представлені найкращі видавничі амбасадори, інноваційні видавництва та інноваційні ініціативи в галузі. Нагороди вручаються компаніям і приватним особам по всьому світу.

 

Категорії:

 • Adult Trade Publisher Award
  Отримати нагороду можуть видавці, які продемонстрували інновації в книжці в будь-якому форматі, чия публікація справила значний вплив, отримала визнання критиків, досягла високих продажів та PR-охоплення.
  Хто має право на участь: будь-яка компанія або організація, що працює за межами Великобританії.
 • The Audiobook Publisher Award
  Отримати нагороду можуть компанії, які зробили внесок у видання аудіокниг і продемонстрували інновації в цій галузі, чия публікація справила значний вплив, отримала визнання критиків, досягла високих продажів і PR-охоплення.
  Хто має право на участь: будь-яка компанія або підрозділ глобальної компанії, спеціалізований підрозділ чи організація, які зробили внесок у видання аудіокниг, сфера досягнень яких переважно знаходиться за межами Великобританії.
 • The Bookstore of the Year Award
  Судді будуть оцінювати такі фактори, як обслуговування клієнтів у книгарні, знання працівників, події, охоплення, інноваційність.
  Хто має право на участь: незалежні або мережеві філії, основна діяльність яких знаходиться за межами Великобританії. Номінанти не обов’язково повинні бути книготорговцями англійською мовою.
 • The Children’s and Young Adult Trade Publisher Award
  Участь можуть взяти дитячі та дорослі видавництва, які продемонстрували інновації у книжці в будь-якому форматі, чия публікація справила значний вплив, отримала визнання критиків, досягла високих продажів та PR-охоплення.
  Хто має право на участь: будь-яка компанія або організація, яка працює за межами Великобританії.
 • The Educational Innovation Award
  Судді будуть шукати компанії, які створили інноваційну, педагогічно обґрунтовану нову ініціативу або навчальний ресурс, який покращує та розширює навчання і досвід учнів. Ці компанії мають підвищувати рівень надання освіти та ефективність, а також надати докази того, як вони були впроваджені в контексті навчання.
  Хто має право на участь: будь-яка компанія чи організація, благодійна або прибуткова, що працює за межами Великобританії.
 • The Library of the Year Award
  Судді будуть прагнути до досконалості бібліотек в різних сферах, включаючи бібліотеку як надихаючий і демократичний простір для всіх; інноваційні партнерства та ініціативи для залучення нових користувачів та розширення спектру послуг, що надаються; просування акцій та використання нових технологій для залучення користувачів до бібліотечних фондів; відповідь на порядок денний щодо зміни клімату; приклади внеску бібліотеки в розвиток грамотності та навчання у своїй громаді.
  Хто має право на участь: будь-яка публічна бібліотека, що працює за межами Великобританії.
 • The Literary Translation Initiative Award
  Участь можуть взяти організації, яким вдалося підвищити авторитет літератури в перекладі, популяризувати літературних перекладачів та заохочувати до нових перекладів.
  Хто має право на участь: будь-яка компанія або організація, що працюють за межами Великобританії.
 • The Rights Professional Award
  Участь можуть взяти організації або приватні особи, які досягли помітних успіхів у продажу прав та ліцензій. Вони хороші переговорники; комерційно обізнані; володіють чудовими знаннями про авторські права та контракти, і разом зі своїми допоміжними агентствами постійно прагнуть знайти більше читачів і довгострокове партнерство для всіх своїх авторів.
  Хто має право на участь: будь-хто, хто працює в будь-якому аспекті прав або ліцензування, за межами Великобританії; літературні агенти, які зробили значний вплив на рекламу, продаж і переклад неангломовних авторів, таким чином максимізуючи інтереси їхніх авторів у довгостроковій та короткостроковій перспективі; агенти, що працюють у Великобританії, які працюють лише з неангломовними авторами.
 • Lifetime Achievement Award
  Ця нагорода відзначає відданість людини в подоланні кордонів у міжнародній книжковій індустрії. Судді захочуть побачити приклади кількох із наступного: лідерство, задокументовані досягнення, вплив, інновації/чуття, спадщина.
  Хто має право на участь: будь-яка особа, яка працювала у сфері книжкового бізнесу, чия робота внесла значний внесок у міжнародне видавництво.
 • The Academic and Professional Publisher Award
  Компанії, які значно покращили досвід навчання та отримання інформації користувачами. Судді будуть шукати досконалості у видавничих програмах та цифрових інноваціях, редакціях і в інших сферах діяльності.
  Хто має право на участь: будь-яка компанія або підрозділ глобальної компанії, спеціалізований підрозділ чи організація, яка спеціалізується на академічних або професійних видавництвах, сфера досягнень яких переважно знаходиться за межами Великобританії.
 • Лише для Великобританії:
  Inclusivity in Publishing Award
  Можуть взяти участь видавничі компанії, які продемонстрували відданість покращенню різноманітності у видавничій екосистемі. Це включає різноманітність створюваного контенту, маркетингову стратегію та діяльність, спрямовану на охоплення різноманітної аудиторії.
  Хто має право на участь: будь-яка видавнича компанія, що знаходиться у Великобританії.

 

Подати заявки у будь-якій категорії можна через сайт Лондонського книжкового ярмарку.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект