Календар подій

Приймаються заявки на програму стипендій Québec Édition у Канаді

Québec Édition запускає конкурс на дев’яту стипендіальну програму Rendez-vous, яка відбудеться в Монреалі (Квебек, Канада) з 22 по 27 листопада 2022 року. 

Десять видавців отримають можливість відкрити книжкові ринки Квебеку та французької Канади, розвиваючи ділові відносини з професіоналами книги з Квебеку та всього світу.

 

Québec Édition вітає видавців усіх національностей та усіх напрямків (дитячої книги, художньої, наукової літератури, есе, університетської преси тощо).

 

Програма Rendez-vous включатиме відвідування літературної сцени Монреаля, зустрічі з видавцями на Монреальському книжковому ярмарку, деякі заходи для спілкування в мережі тощо. Витрати на транспорт і проживання покриваються Québec Édition та афілійованими партнерами.

 

Кінцевий термін подання документів – 1 червня 2022 року.

 

 

Québec Édition організовує програму стипендії Rendez-vous з 2013 року. Вона дозволяє іноземним видавцям  зустрітися зі своїми колегами з Квебеку, Франції та Канади в Монреалі (Квебек, Канада). Подія відбувається в листопаді в рамках Монреальського книжкового ярмарку.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект