допомога

Письменник Іван Лучук потребує допомоги

24.10.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Український письменник та літературознавець Іван Лучук потребує фінансової допомоги на лікування. Про це він повідомив на своїй Facebook-сторінці.

 

За його словами, рік тому він переніс важкий інсульт, після якого потребує серйозного відновлення.

 

«Я вірю, вірять й мої найдорожчі, що зможу ще у кращий стан відтворитися та бути таки корисним людям, що мав все життя на меті. Жити більш яскравим, повноцінним життям. Оптимізм не вивітрився.

 

Я звертаюся до досвідчених найкомпетентніших фахівців як тут, у своїй місцині, так і до українських найкращих знавців. Кажуть, можливість відновлення є, організм має потенціал, сили жити та творити відновляться, за умови належного лікування та наполегливості», — написав Лучук.

 

Він зізнався, що курс лікування – непідйомна ноша для його сім’ї, тож він змушений просити про допомогу.

 

Необхідний курс лікування включає обстеження (МРТ, аналізи тощо), медикаменти (серед яких — церебролізин) та перебування у стаціонарі.

 

Кошти можна переказати на особисту картку Приватбанку Івана Лучука: 4149 4991 2577 0584.

 

Іван Лучук — український письменник, перекладач, літературознавець, редактор. Член Наукового товариства ім. Шевченка у Львові, Міжнародної асоціації україністів, Міжнародної асоціації білорусистів.

 

Співзасновник Асоціації українських письменників, Міжнародної асоціації візуального мовлення, літературних груп «ЛУГОСАД», «Геракліт» (Голінні ентузіасти рака літерального), «ПУП» (Планетарна Управа Паліндромії).

 

Автор 10 поетичних збірок, 11 літературознавчих та публіцистичних праць, роману в новелах «Уліссея» та 2-х дитячих книжок.

 

Лауреат літературної премії імені Романа Федоріва, премії імені Михайла Возняка, літературної премії в галузі критики ім. О. І. Білецького та ін.

 

Нагадаємо, що цього року побачила світ збірка есеїв Івана Лучука «Антропос і бібліон»