Фредерік Беґбедер

Письменника Фредеріка Беґбедера звинувачують у зґвалтуванні

14.12.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Франції відкрили кримінальну справу проти письменника Фредеріка Бебедера через звинувачення у зґвалтуванні. 

Через звинувачення Бегбедера заарештували: його затримала поліція міста По після того, як він прибув на допит у попередньому розслідуванні справи про імовірне зґвалтування зранку вівторка, повідомляє FranceBleu.

 

«На даному етапі попереднє розслідування має тривати. Наразі діє презумпція невинуватості», — зазначив прокурор Родольф Жаррі.

 

У прокуратурі повідомили, що заяву на письменника подала жінка. Вона повідомила, літа в номері готелю мала з Беґбедером один сексуальний контакт за згодою, а згодом другий, але вже без згоди.

Письменник заперечив звинувачення проти нього під час допиту. Його протримали під вартою кілька годин.

 

Після затримання Беґбедер випустив офіційну заяву. «Дякую співробітникам поліцейської дільниці По за те, що вони прийняли мене у своєму приміщенні. Однак два застереження: курка карі була сухою, а … перед поліцейською дільницею не вистачає місць для паркування», — написав Беґбедер.

 

Фредерік Беґбедер — французький прозаїк, публіцист, літературний критик, редактор, сценарист, актор та режисер. Автор книжок «Любов живе три роки», «99 франків»,  «Уна і Селінджер» та інших.

 

Читайте також: Фредерік Беґбедер: У Зеленського — великі яйця, а в Путіна — дуже-дуже крихітний пеніс

 

Джерело: FranceBleu, Le Parisien

Чільне фото: AFP