злочини рф

Письменника і військового Станіслава Асєєва поранили на фронті

01.05.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Український письменник і журналіст Станіслав Асєєв отримав поранення на лінії фронту поблизу Очеретиного, що на Донеччині. Про це він повідомив на своїй сторінці в соцмережі X (колишній твіттер).

«Я живий, хоча за всіма законами фізики та ймовірності мав би померти. Позиції, на жаль, втрачені. Зараз я в лікарні зі струсом мозку», — написав він та повідомив, що невдовзі звернеться до підписників по допомогу з матеріального забезпечення підрозділу, адже той втратив майно під час бою.

Згодом письменник повідомив, що потребує відпочинку і наразі не надаватиме коментарів для медіа.

Журналіст Денис Казанський закликає придбати нову книжку Станіслава Асєєва:
Станіслав Асєєв – український письменник, журналіст, член Українського ПЕН, лавреат Шевченківської премії за книжки «В ізоляції» (2021), «Світлий шлях: історія одного концтабору» (2022),  засновник Justice Initiative Fund (JIF) – фонду, який виплачує нагороду за інформацію про воєнних злочинців. Раніше був незаконно ув’язнений Росією: 11 травня 2017 року був викрадений терористичним угруповуванням «днр», які незаконно утримували до 29 грудня 2019 року.

Нагадаємо, 2022 року Асєєв отримав Міжнародну премію Вітольда Пілецького за книжки про тоталітаризм, а 2023 — премію за мужність імені Діани Ортіс (Dianna Ortiz Award for Courage).

 

Читайте також: Станіслав Асєєв: «Ізоляція» – сучасний концтабір, фінансований Росією

Чільне фото: RFE/RL