Календар подій

River Paw Press приймає українську поезію для публікації в закордонній антології

Видання River Paw Press бажає підтримати українських поетів і надає змогу публікації поезії у закордонній антології «Соняшники». 

«River Paw Press стоїть з народом України в темний час і підтримує голоси українських поетів, які хочуть розповісти світові історії своєї враженої війною нації, опору та надії на майбутнє.

«Соняшники», антологія української поезії, яка виходить від River Paw Press, тепер приймає поезії в перекладі з оригіналу української поезії на англійську», – зазначають у виданні.  

 

Як подати поезію до антології та які правила? 

  • Надішліть до трьох неопублікованих віршів (не довше 25 рядків), перекладених з оригіналу української мови на англійську з біографією автора та перекладача (не більше 100 слів), усі в одному документі. Електронна адреса для відправки листа — submitriverpawpress(at)gmail(dot)com
  • Англійські версії віршів повинні бути раніше не опубліковані в антології чи книзі. Проте українську версію вірша можна опублікувати в журналі, журналі чи блозі.
  • Видання не приймає поезію, яка подана теж на інші конкурси.
  • Автори та перекладачі повинні володіти авторськими правами на свої твори.
  • Усі подані матеріали мають зазначати – «Поезія, надіслана (ім’я автора) для назви антології (Соняшники) у рядку теми електронного листа, а також у документі для подання.
  • Допустимий шрифт Times New Roman, 12 Point. Допустимий формат Word DOC. (Подання, надіслані в тілі електронної пошти або у вигляді PDF-файлу, не приймаються).

 

Кінцевий термін подання до антології: 31 травня 2022 року. Приблизна дата повідомлення: 30 червня 2022 року.

Очікується, що антологія буде опублікована 1 серпня 2022 року.

 

Видання River Paw Press засноване 7 листопада 2020 року на честь улюбленця Трої, сімейного собаки. Троя прожив на землі тринадцять добрих років.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект