Календар подій

Ростислав Семків візьме відкрите інтерв’ю про гендер і культуру

Директор видавництва «Смолоскип» Ростислав Семків візьме відкрите інтерв’ю у професорки «Києво-Могилянської Академії», літературознавиці Віри Агеєвої і соціологині та доцентки КМА Тамари Марцинюк про гендер та культуру. Розмова торкнеться нового видання «Смолоскипа», збірника наукових праць «Інша оптика».

Уявлення про суспільні ролі чоловіків та жінок зазнають останнім часом суттєвих змін. Це стосується не лише культурної сфери, наприклад, літератури, в яку приходить все більше жінок-письменниць, але й процесів ширшого масштабу – від участі жінок у війні до квотування в списках політичних партій.

«Інша оптика: ґендерні виклики сучасності» – це унікальне поєднання текстів. У виданні вміщено актуальні наукові розвідки, які досліджують категорію ґендеру в межах літературознавства, соціології та політології, шукаючи нову мову та цінності, що зможуть відповідати на виклики сучасного культурного простору.

 

Книжка видана за сприяння Представництво Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні на пошану однієї із найважливіших постатей нашої гуманітаристики, засновниці ґендерних студій в Україні – Соломії Павличко.

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект