пропаганда рф

Серед переможців української премії імені Бабеля — росіяни

16.07.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Оголосили переможців Одеської міжнародної літературної премії імені Ісаака Бабеля, серед них — троє мешканців з росії. Результати опублікували на сайті премії. 

Зокрема це Лєв Усіскін, Татьяна Хохріна та Грігорій Рязькій. 

 

Крім росіян, переможцями також стали громадяни з України, США, Німеччини. 

 

У соціальних мережах одесити розпочали обурюватися участю представників країни-агресора в українському конкурсі.

 

«Поки росіяни нас убивають, поки вони знищують Миколаїв, аби підібратися ближче до Одеси, поки люди з Одещини щодня потерпають від ракетних ударів, на Базарній кажуть, що “это другое”. Я чесно погуглила цих росіян і не знайшла ніяких їхніх заяв чи протестів проти війни», — написала одеська правозахисниця Євгенія Генова.

Одеська міжнародна літературна премія імені Ісаака Бабеля «покликана виявляти та підтримувати кращі зразки сучасної художньої словесності в жанрі оповідання (новели), написаного російською мовою як в Україні, так і в інших країнах світу»

 

Основним критерієм відбору творів на здобуття премії, за словами Ісаака Бабеля, має бути «тиранія смаку».

 

Як зазначають на сайті, премія передбачає просвітницькі й освітні аспекти та спрямована на створення нового культурного контексту в житті міста, вона має стати інноваційним творчим майданчиком і претендувати на формування естетичних та мистецьких уподобань сучасного суспільства. 

 

Нагадаємо, що раніше в Італії український письменник Борис Херсонський виступив  на сцені спільно з російським письменником Сєргєєм Гандлєвським.

 

Як відомо, радник голови Офісу президента Олексій Арестович опублікував розмову з російським письменником Дмітрієм Биковим.