російсько-українська війна

Сергій Притула надіслав Ілону Маску книжку з історії України

13.10.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Волонтер Сергій Притула надіслав американському бізнесмену Ілону Маску книжку «Історія Держави Української» Романа Піняжка. Про це громадський діяч повідомив у своєму Twitter. 

Це була реакція на твіт Ілона Маска, у якому він запропонував власний план припинення російської агресії проти України. Тоді громадський діяч Сергій Притула і блогер Ігор Лаченков запустили збір коштів на підручник історії. 

 

«На жаль, не всі добре вчили історію, а хтось її взагалі пропустив. Але ніколи не пізно надолужити. Пан Лачен відкрив збір «На підручник історії для Ілона». Підручник купимо, а решта піде на ЗСУ», – написав Притула.

 

На зібрані 2,3 мільйона гривень Притула пообіцяв купити підручник і партію рацій Motorola R7 для ЗСУ. Що й зробив 12 жовтня: «Книга з історії України Романа Піняжка вже в дорозі @elonmusk. Сподіваюся, це допоможе вам зрозуміти, чому здатися російській імперії зла не є варіантом для українців!».

 

 

В описі до книжки йдеться, що вона «написана представником першого покоління українців, свідомість яких формувалась за часів суверенності нашої держави».

 

Нагадаємо, що українські письменники відреагували на твіт американського бізнесмена Ілона Маска з опитуванням про те, чи мають люди в Криму та Донеччині вирішувати, чи є вони частиною росії.