Видавництво

Сервіс для письменників Wattpad запускає власне «нейровидавництво»

28.01.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Сервіс та однойменна спільнота Wattpad для для письменників та читачів, в якій користувачі можуть розміщувати свої статті, оповіданя, фанфіки, вірші та романи, відкриває видавничий підрозділ Wattpad Books. Про це повідомляє видання The New York Times.

Першими книжками нового видання стануть шість книжок категорії young adult. Вони вийдуть вже восени цього року.

 

За словами Аллена Лау, генерального директора та співзасновника Wattpad, компанія буде використовувати технологію машинного навчання Story DNA. У той час, як традиційне книговидання засноване на смаках окремих редакторів, технологія Wattpad відсканує та проаналізує сотні мільйонів історій в додатку, щоби знайти теми та елементи, які можуть визначити комерційний успіх твору. Але виключно на нейромережу в компанії покладатися не планують. Wattpad об’єднає вибір «комп’ютерного редактора» з вибором професійних редакторів.

 

Планується, що автори нового видавництва будуть отримувати аванси та гонорари, які будуть конкурентними щодо галузевих стандартів.

 

Раніше повідомлялося, що Microsoft випустила сервис Font Maker, який дозволяє створювати унікальні шрифти на основі почерку користувача.

 

Читайте також: «Усі брешуть, але інтернет знає твої думки» з Павлом Бєлоусовим