зіркова підтримка

Шабловський, Ґейман, Шафак просять допомогти Сирії й Туреччині

10.02.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Іноземні письменники поширюють інформацію про землетруси у Туреччині та Сирії та закликають жертвувати кошти для допомоги постраждалим.

Британський письменник Ніл Ґейман твітом на своїй офіційній сторінці закликає підписників підтримати біженців через ініціативи ЮНІСЕФ. «Жахи землетрусів у Туреччині та Сирії важко усвідомити», — зазначив він.

 

Турецька письменниця Еліф Шафак закликає надсилати термінову допомогу постраждалим. «Кількість загиблих значно перевищує те, що повідомлялося. Місто Хатай зруйноване. Люди намагаються врятувати своїх близьких. Це повна катастрофа. Там дуже холодно. Будь ласка, допоможіть жертвам землетрусу в Туреччині та Сирії», — написала вона.

 

Про власні пошуки фондів для допомоги сирійцям писав бразильський письменник Пауло Коельйо: «Нелегко пожертвувати на пом’якшення страждань жертв землетрусу в Сирії…нижче відповідь мого контакту в IFRC. Не зміг знайти сторінку Сирійського Червоного Півмісяця – а він там працює! Я буду продовжувати намагатися».

 

Польський письменник і репортажист Вітольд Шабловський написав про загиблих людей та прикріпив фото з сирійського міста Джіндеріс поблизу Алеппо.

 

Про землетруси у своєму твіттері також згадала американська письменниця Маргарет Етвуд.

 

Осторонь не лишився і Джеймс Паттерсон. «Оскільки кількість загиблих зростає, а багато людей все ще вважаються зниклими безвісти, наша допомога потрібна зараз як ніколи», — написав він і закликав донатити.

 

Як відомо, 6 лютого на південному сході Туреччини сталися два потужні землетруси, які також торкнулися сусідньої Сирії. Станом на 10 лютого кількість загиблих сягнула 21 тисячі людей.

 

Читайте також: Кіллінг, Ґейман, Еваристо: письменники з усього світу закликають жертвувати кошти для українських біженців

 

Чільне фото: Агентство IHA через AP