Календар подій

«Смолоскип» приймає рукописи на конкурс видавництва

На конкурс видавництва «Смолоскип» приймають написані українською мовою, раніше не публіковані поетичні, прозові, драматичні твори, а також художні твори для дітей.

Умови участі у конкурсі видавництва

  • Вік учасників: від 18 до 35 (поезія) та 40 (проза) років.
  • Обсяг поетичної збірки — не менше 50 сторінок, обсяг прози — не менше 100 сторінок.
  • Журі не розглядає твори лауреатів І і II премій видавництва «Смолоскип» попередніх років, а також може дискваліфікуватитвори, які (1) мають антиукраїнський характер, (2) антирелігійне, шовіністичне або ксенофобне спрямування, (3) порнографічні твори, а також твори, у яких вживається нецензурна лексика.
    Підсумки конкурсу підводять раз на рік, у квітні.
  • Твори мають надійти на розгляд журі до 31 грудня кожного року.

 

Рукописи слід надсилати на конкурс в одному примірнику. Рукопис надсилають у лише в роздрукованому вигляді на адресу: Київ 04071, вул. Межигірська, 21 (простим або рекомендованим листом; у разі, якщо ваш рукопис надіслано посилкою — обов’язково повідомити видавництву номер поштового відправлення за телефоном на сторінці контактів).

 

Разом із творами на конкурс потрібно надіслати коротку авто­біографію, фотографію, фізичну та електронну адреси. Видав­ництво передає журі рукописи без зазначення авторства, тексти не повертаються й публічно не рецензуються.

 

Участь у конкурсі можлива лише за умови сплати благодійного внеску: від 200 грн. Кошти слід перераховувати МБФ «Смолоскип». При оплаті вказуйте наступне призначення платежу: «Благодійний внесок на діяльність фонду від ПІБ.» Квитанцію про благодійний внесок просимо надсилати разом із рукописом. Реквізити, подробиці.

 

Звертаємо вашу увагу, що благодійні внески не підлягають поверненню та повністю або частково можуть бути використано на інші статутні цілі.

 

Твори лауреатів І і II премій видавництво публікує окремими книжками, а твори лауреатів III і IV премій та кращі ненагороджені твори можуть з’явитися друком в антологіях і збірниках «Смо­лоскипа». Лауреати отримують також грошові нагороди та книги в подарунок.

 

Читайте також: «Смолоскип» оголосив цьогорічних переможців

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект