The Ukrainians Festival

Сьогодні стартує фестиваль The Ukrainians Festival 2020

16.10.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видання The Ukrainians організовує фестиваль The Ukrainians Festival 2020. Захід відбудеться онлайн і триватиме з 16 до 18 жовтня. 

Загальна тема фестивалю — « ̶Я̶к̶ ̶н̶е̶ ̶в̶т̶р̶а̶т̶и̶т̶и̶ ̶н̶а̶д̶і̶ю̶?̶ Де шукати натхнення?».

 

«Через коронавірус і суспільно-політичну ситуацію відчувається певна зневіра, але ми хочемо нагадати, що українці та українки — класні, і що саме завдяки справам конкретних людей ми можемо зберігати оптимізм. Саме з такими героями та героїнями видання The Ukrainians запрошує зустрітися на The Ukrainians Festival 2020», – розповідають організатори.

 

У фестивалі візьмуть участь двадцять спікерів і спікерок. Серед них — владика Борис Гудзяк, журналістка та телеведуча Яніна Соколова, акторка театру та кіно, зірка серіалу «Спіймати Кайдаша» Антоніна Хижняк, кулінарний експерт Євген Клопотенко та інші. Запрошені гості розповідатимуть, звідки черпають натхнення та як не зневірюються у викликах карантинної реальності. 

 

Щоб відвідати фестиваль, ставайте амбасадорами та амбасадорками медіа. 

 

Квиток є еквівалентом річного членства у «Спільноті» медіа з усіма перевагами: закритою групою читачів і журналістів, ексклюзивними текстами і подкастами, емейл-розсилкою «TU зсередини», зустрічами «на каві» у редакції та фірмовою торбою «The Ukrainians Ambassador».

 

Детальна програма та умови участі дізнавайтеся на сайті фестивалю. 

 

The Ukrainians – це онлайн-журнал, який пише про українців, ініціативу та відповідальність. На сайті медіа зазначають, що їхня місія – це уможливити позитивні соціальні зміни за допомогою інструментів журналістики.

 

Раніше ми розповідали, що журналісти заробляють найменше з усіх комунікаційників.

 

Читайте також: Завдання вижити: яким має бути культурний контент у медіа

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект

що більше читаєш – то ширші можливості