втрати війни

Стало відомо, що журналіст Олег Шемчук загинув на фронті

04.04.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Журналіста-розслідувача Олега Шемчука, який зник на полі бою під Бахмутом у вересні 2022 року, визнали загиблим. Про це повідомили на сайті Інституту масової інформації.

Інформацію про загибель журналіста з посиланням на його рідних повідомили його викладачі з Національного університету «Запорізька політехніка».

 

Олег Шемчук, який воював у лавах Збройних сил України, зник безвісти 15 вересня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу Бахмута Донецької області.

 

До початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Олег Шемчук працював у проєкті «Наші Гроші. Запоріжжя», співпрацював з громадською організацією «Запорізький центр розслідувань» і до 2022 року співпрацював з іще одним розслідувальним медіа «Запорізький проєкт розслідувань».

 

Також Олег Шемчук був письменником-початківцем. За кілька місяців до початку повномасштабного вторгнення він випустив свою першу книжку «7 днів на білому світі».

 

Як повідомлялося, раніше під час бойових дій загинув Микола «Каштан» Оранський. У 2023 році на війні проти російських окупантів загинув журналіст, засновник і головний редактор видання «Горинь.інфо» Тарас Давидюк.

 

Чільне фото: ІМІ