злочини росії

Стали відомі подробиці пошкоджень літературного музею Одеси

04.08.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Під час російської ракетної атаки, яка сталася в ніч на 20 липня, пошкоджена будівля Одеського літературного музею, наразі музей очікує висновків експертів-реставраторів щодо термінів відновлення. Про це Читомо повідомили працівники музею.

Унаслідок атаки вибуховою хвилею вибило шибки та рами на всіх поверхах. У музеї таккож впала стеля у двох залах: головному вестибюлі та в одному з експозиційних залів.

 

Постраждали інтер’єри музею, пошкоджено виставкове обладнання та деякі з експонатів. Внаслідок атаки у будівлі з’явилися тріщини.

 

Наразі всі пошкоджені вікна закриті деревʼяними щитами. Пошкодження, заподіяні музею внаслідок атаки, були задокументовані муніципальними комісіями, а також представниками UNESCO.

 

 

Скільки часу потрібно на відновлення будівлі наразі ще не відомо, оскільки музейники очікують на остаточні висновки та прогнози експертів-реставраторів. У музеї також додали, що велику частину ремонтних робіт роблять працівники власноруч.

 

Як повідомлялося, від ракетної атаки на Одесу постраждали й Одеський археологічний музей та Музей західного та східного мистецтва.

 

Світлини: Одеський літературний музей/Facebook