Календар подій

Стартує фотовиставка The War Is Not Over Yet

23 червня о 13:00 у Києві в Парку імені Тараса Шевченка стартує фотовиставка The War Is Not Over Yet (Війна ще не закінчилася).

Вона триватиме до 6 липня.

 

Проєкт покликаний розповісти про тих, завдяки кому світ знає про війну, яку розвʼязала росія проти України – йдеться про журналістів та журналісток, які загинули, були поранені, опинились під обстрілами, у полоні або зазнали переслідувань від початку повномасштабного вторгнення.

 

«Світові медіа мають продовжити висвітлення злочинів, які чинять російські окупанти, замість того, щоб поширювати деструктивні наративи про необхідність “територіальних поступок” та “компромісів” з боку України», – зауважують організатори виставки.

 

Ведучими відкриття стануть журналісти й телеведучі Юрій Макаров і Ольга Сніцарчук.

 

На момент підготовки виставки (15 червня 2022 року) було відомо про 33 загиблих українських та закордонних журналістів (дані Інституту масової інформації). 8 з них загинули під час виконання професійних обов’язків. 25 – як учасники бойових дій або внаслідок російських обстрілів чи катувань. Ще щонайменше 13 журналістів були поранені й щонайменше 15 зникли безвісти.

 

Від початку повномасштабного вторгнення Росія вже скоїла понад 300 злочинів проти журналістів та медіа в Україні.

 

Подія відбуватиметься за підтримки: Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації,
Українського ПЕН, Інституту Масової Інформації, Центру прав людини ZMINA, Національного музею Революції Гідності, Львівського Медіафоруму, Премії імені Георгія Ґонґадзе, Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень.

 

Відкриття виставки відбуватиметься з послідовним перекладом на англійську. Додаткова інформація: Ірина Іванченко – 0997725667, ii@humanrights.org.ua

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект