книжкові новинки

Стартував збір коштів на англомовну книжку про стійкість українців

17.01.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На платформі Kickstarter розпочався міжнародний збір на видання «Нескорені. Велика книга Сміливості» (Unconquered. The Big Book Of Bravery). Про це Читомо повідомили засновники проєкту.

Як зазначають творці, книжка буде першим у світі великим ілюстрованим виданням про істинні причини війни та надлюдські подвиги українського народу. У виданні зібрані 500+ фактів про російсько-українську війну. «Нечувані інсайти та бомбезні ілюстрації. Книга, яка захопить і студента, і президента», — ідеться в анотації.

Над англомовною версією працюють креативна агенція Green Penguin та анімаційне видавництво Books & Cartoons за сприяння Міністерства закордонних справ України.

 

За словами Дмитра Кулеби, міністра закордонних справ України, це дуже потрібне видання для боротьби на міжнародному інформаційному фронті.

 

Стежити за проєктом можна за посиланням.

 

Креативна агенція Green Penguin — це креативна агенція з 11-річним досвідом роботи у медіа. Серед проєктів компанії – соціальна реклама, креативні книжкові видання різними мовами, створення дизайну для міжнародних подій, виробництво мультсеріал тощо. Власний авторський проєкт агенції — книжка та мультсеріал «Книга-мандрівка.Україна».

 

Як повідомлялося, у 2020 році мультсеріал за мотивами «Книги-мандрівки. Україна» став частиною програми Всеукраїнської школи онлайн.

 

Читайте також: Що привезти з України: 10 книжок, які стануть найкращими подарунками