видання

Створили газету зі знімками українських фотографів за два місяці війни

09.08.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Опублікували газету The Information Front («Інформаційний фронт»), у якій зібрали знімки українських фотографів, створені в перші два місяці повномасштабної війни росії проти України. Газету опублікували на сайті книгарні Village. 

До видання ввійшли роботи понад 20-ти фотографів, зокрема Михайла Палінчака, Олександра Чекменьова, Євгена Малолєтки та Мстислава Чернова, Максима Дондюка, Павла Дорогого, Олександра Ратушняка, Аліни Смутко, Оксани Карпович та Оксани Парафенюк. Перша світлина у газеті датована 12 лютого 2022 року. 

 

Крім того, знімки доповнили текстами українського письменника Сергія Жадана. 

Видання створили українська фотографка та засновник фестивалю Odessa Photo Days Катерина Радченко разом з канадським фотографом Дональдом Вебером та британським фотографом Крістофером Нунном.

 

За словами команди, «фотожурналістика відіграє вирішальну роль у висвітленні вчиненого насильства та виступає як протидія неправді та поширенню пропаганди».

 

The Information Front позиціюють як «платформу для підтримки роботи українських фотографів та подальшого поширення інформації про війну в Україні». 

 

Купити газету можна за 10 £ за посиланням. Усі кошти з продажу перерахують до благодійної організації The Deepths of Art, яка в партнерстві з командою Odesa Photo Days підтримує роботу незалежних українських фотографів.

 

Нагадаємо, що українська редакція щомісячного жіночого журналу про моду видає книжку «9 ½ років Vogue в Україні», в якій зібрали найзнаковіші знімки зі сторінок видання, що створені за цей час.

 

Як відомо, у Німеччині створили книжку The Whole Censored Internet («Весь цензурований інтернет»), у якій зібрали 400 тисяч сайтів, заблокованих на території росії.