видання

Vogue UA видає колекційну книжку зі знаковими фото за 10 років

06.08.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Українська редакція щомісячного жіночого журналу про моду видає книжку «9 ½ років Vogue в Україні», в якій зібрали найзнаковіші знімки зі сторінок видання, що створені за цей час. Про це повідомляють на сайті часопису. 

У виданні представили культові фото з архівів, що охоплюють десятирічну історію Vogue UA. До книжки ввійшли портрети іноземних та українських знаменитостей, представників культурної еліти, активістів і спортсменів. 

«У березні 2022 року ми ухвалили важке рішення – тимчасово зупинити видання друкованої версії журналу й налаштувати наші онлайн-платформи відповідно до потреб воєнного часу. Утім, ми дедалі дужче віримо, що голос Vogue UA – це гучний і творчий спосіб опору. Тож ми вирішили випустити колекційне книжкове видання – антологію під назвою «9 ½ років Vogue в Україні», – що демонструє найкраще зі створеного командою Vogue UA за десятиліття та дарує читачам можливість відчути: ми завжди разом. Відсутні пів року в назві – це відсилання до трагічних подій війни, які тимчасово зупинили нашу діяльність, до сьогодення, вкраденого в нас так само як у кожного українця», – розповідає Пилип Власов, головний редактор видання. 

 

Частину прибутку від продажу книжки спрямують до київського музею Івана Гончара, на відновлення та збереження української культурної спадщини.

 

Видання опублікують у вересні. Нині можна передзамовити видання за посиланням. 

Нагадаємо, що журнальне видавництво Condé Nast, яке видає популярні журнали GQ, The New Yorker, Wired, Vanity Fair, Vogue та інші, розриває угоду про франшизу та припиняє видавничу діяльність у росії.

 

Читайте також: Україна у фокусі: спецвипуски про нашу країну в іноземних виданнях