Календар подій

Стипендії для участі в Норвезькому літературному фестивалі

Асоціація NORLA (Норвезька література за кордоном) запрошує на програми в межах Норвезького літературного фестивалю (Ліллехаммер, 23–26.05.2023) для:

• іноземних видавців, редакторів, агентів і скаутів дитячої та підліткової літератури: https://norla.no/en/news/news-from-norla/fellowship-program-to-lillehammer-2023

 

Учасників програми познайомлять із видатними дитячими та молодіжними авторами та ілюстраторів з Норвегії,  норвезькою дитячою літературою та проведуть зустрічі з літературними агентами в Центрі прав.

Стипендія частково фінансується Міністерством закордонних справ.

 

Подати заявку можна до 7 лютого включно.

 

• перекладачів норвезької літератури: https://norla.no/en/news/news-from-norla/translators-invited-to-lillehammer-2023

 

NORLA покриє витрати на проїзд, харчування та проживання з 23 до 26 травня для десяти учасників.

 

Учасники зможуть взяти участь у програмі фестивалю на власний розсуд. Їх також запрошують взяти участь у програмних заходах міжнародної програми стипендій, що включає ознайомлення з видатними дитячими та молодими авторами та ілюстраторами з Норвегії, а також ознайомлення з норвезькою дитячою літературою та книжковою індустрією. Учасники також отримають запрошення на Болонський книжковий ярмарок, на якому в 2026 році Норвегія буде почесною гостею.

Перекладачі також можуть мати зустрічі з літературними агентами в Центрі прав у готелі. Правовий центр співпрацює з Норвезьким літературним фестивалем у Ліллехаммері.

 

Подати заявку можуть лише ті, хто перекладає безпосередньо з норвезької мови.

 

Подати заявку до 7 лютого включно.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект