Дизайн

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

18.06.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.

Обсяг першого випуску журналу − 200 сторінок. Журнал створили: студія LLIWELL (дизайн), агенція The Gradient, школа Projector, видавництво ArtHuss. Номер надрукувала друкарня Huss.

Серед авторів – 25 українських дизайнерів, ілюстраторів та креативників: Юрко Гуцуляк, Володимир Смірнов, Валентин Панюта, Денис Суділковський, Віктор Шкурба, ілюстраторка і дизайнерка Варвара Перекрест, ілюстраторка Євгенія Гайдамака та інші.

«За останні десятиліття кудись зник жанр паперового журналу, який підіймає серйозні питання. Ми намагаємось його повернути та почати дискусію про те, чим є дизайн сьогодні. Також хотілось створити артефакт, який буде приємно тримати в руках, дивитись і гортати. Мають же існувати не тільки утилітарні речі, але і просто красиві, естетично насичені. Ми всі звикли до екранів, звикли возити пальцями по склу. Саме тому мають з‘являтись і теплі крафтові об’єкти, які ти можеш взяти з собою і не переживати про відсутність вайфаю», – пояснив видавець Telegraf.Design і керівник в Projector Олександр Трегуб.

«Ми одразу розуміли, що робитимемо не просто інформаційне видання, а перший випуск Телеграфу — це артефакт. До дизайну підходили відповідно: в основу лягли переосмислені доробки українських дизайнерів (випуск присвячений українському дизайну) XX століття, від Георгія Нарбута і до Мирона Левицького, Юхима Кудя, Роберта Лісовського та інших. Вирішили, що це буде певна данина історичній спадщині, але зробили це в сучасній манері. Журнал став місцем зустрічі сучасного та традиційного українського дизайну», – розповів дизайнер друкованого Телеграфу та дизайнер LLIWELL BRANDING AGENCY Гліб Капоріков.

 

Офіційну презентацію друкованого журналу Telegraf запланували на 26 червня на Артсцені Книжкового Арсеналу о 13:30. Замовити журнал можна за посиланням. Відправлятимуть замовлені примірники після офіційної презентації журналу.

 

Додамо, минулого року в Україні заснували друкований журнал про сучасне українське мистецтво.

 

Читайте також: 17 подій для дизайнерів та ілюстраторів на Х Книжковому Арсеналі