журнал

В Україні започаткували журнал про сучасне мистецтво

22.10.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Перший друкований номер журналу Your Art вийде ще в жовтні. Проєкт реалізовує онлайнмедіа про мистецтво Your Art у партнерстві з незалежним видавництвом IST Publishing.

 

За словами організаторів, видання покликане зафіксувати усе те важливе, що хвилювало суспільство і формувало культурний контекст у 2019 та 2020 роках. Під однією обкладинкою зібрані 24 колонки та інтерв’ю про українське мистецтво та тенденції останніх років.

 

Тексти будуть присвячені темам екології, епосі антропоцену, декомунізаційним процесам, феміністичному руху, квір-мистецтву та українському кіно.

 

 

До книжки увійшли раніше не опубліковані інтерв’ю з художницею Катею Лібкінд, кураторками Марією Ланько та Лізаветою Герман, мистецтвознавицею Євгенією Моляр та іншими культурними діячами та діячками.

 

 

Також до часопису увійдуть колонки мистецтвознавиці Асі Баздирєвої про тенденції 2019 року, кураторки Лесі Кульчинської про феміністичний проєкт «Печера золотої троянди» та критика Олексія Кучанського про одну з головних прем’єр 2020 року — дебютний фільм «Зарваниця» Яреми Малащука та Романа Хімея.

 

 

«Наш читач — і ми завжди на цьому наголошуємо — це не людина з художньою освітою чи бекґраундом. Ми робимо проєкт про мистецтво для всіх, і це головний меседж, який несе Your Art: це ваше мистецтво», — наголошує головна редакторка медіа Your Art Настя Калита.

 

Дизайн номеру розробила Альона Соломадіна.

 

Першим вийде лімітований наклад журналу у 100 примірників. Основний наклад можна буде придбати у жовтні 2020 року. Передзамовлення можна зробити за посиланням.

 

Нагадаємо, днями у вільний доступ виклали оцифровану літературно-мистецьку періодику ХХ століття.