Календар подій

3/04

Триває конкурс для бібліотекарів на участь у проєкті «Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги»

Україна

23:59

Триває конкурс для бібліотекарів на участь у проєкті «Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги»

ВГО Українська бібліотечна асоціація оголошує конкурс для бібліотекарів з публічних бібліотек України на участь у проєкті «Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги» за підтримки програми House of Europe, що фінансується Європейським Союзом.

Основна мета проєкту, який триватиме з березня по грудень 2020 р., – навчити бібліотекарів з України та Білорусі створювати інноваційні бібліотечні послуги, які розвиватимуть культурні та творчі індустрії цих країн, з використанням спеціальної методології «Дизайн-мислення для бібліотек». Ця методологія була розроблена Публічною бібліотекою м. Чикаго (США) та Публічними бібліотеками м. Орхуса (Данія) за підтримки Фонду Білла та Мелінди Гейтс.

 

У межах проєкту ВГО Українська бібліотечна асоціація на конкурсній основі відбере 30 бібліотекарів з України та Білорусі, які пройдуть два тижневих тренінги (1-5 червня 2020 р., 30 червня – 4 липня 2020 р.) за участю данський та українських тренерів.

 

За результатами навчання кожен бібліотекар-учасник розробить та впровадить у своїй бібліотеці нову інноваційну послугу для розвитку креативних індустрій та презентує її на ХІ Львівському міжнародному бібліотечному форумі (16-19 вересня 2020 р.).

 

Організатори покривають витрати на проїзд, проживання та харчування, пов’язані з участю у тренінгах. Бюджетом проєкту не передбачена додаткова грошова підтримка учасників.

 

Для участі у проєкті потрібно до 3 квітня 2020 р. заповнити аплікаційну форму з коротким описом ідеї нової бібліотечної послуги та надати лист підтримки від керівництва бібліотеки щодо участі у проєкті та виконання проєктних умов на адресу info@ula.org.ua з приміткою в темі листа «Дизайн-мислення для українських бібліотекарів».

 

Переможці будуть визначені конкурсним журі до 10 квітня 2020 р. та повідомлені окремо.

 

За консультаціями звертайтеся до ВГО Українська бібліотечна асоціація: (044) 383-14-32, info@ula.org.ua.

 

Читайте також: З’явився онлайн-путівник українськими бібліотеками

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект