Календар подій

Триває конкурс коміксів «Оцифрована реальність»

Фестиваль Популярної Культури «Akarifest» оголошує онлайн конкурс коміксів на тему «Оцифрована реальність». Автор найкращої роботи отримає грошову винагороду в розмірі 1000 гривень та 2 квитки на Фестиваль Популярної Культури «Akarifest 2020».

Правила участі:

 • Для участі в конкурсі всім охочим необхідно подати заявку до 31 липня.
 • До участі допускаються, як роботи виконані індивідуальним автором, так і роботи виконані в співавторстві (до 2-х осіб).
 • Від одного учасника чи співавторства приймається не більше однієї роботи. Кожна робота оформлюється окремою заявкою.
 • Для участі в конкурсі необхідно намалювати арт (ілюстрацію, картинку, малюнок), присвячений темі «Оцифрована реальність».
 • До участі допускаються скани та фотографії робіт виконаних традиційними засобами (олівець, вугілля, акварель, олія і т.д.), а також оригінали робіт створені за допомогою графічного планшета або комп’ютера.
 • До участі допускається зображення персонажів із будь-якого східного чи західного джерела (аніме, манга, мультфільм, мультсеріал, фільм, серіал, комікс, відеогра, література тощо).
 • До участі допускаються сюжетно завершені оригінальні роботи створені спеціально для фестивалю. Роботи, які брали участь в інших конкурсах або були опубліковані в мережі Інтернет до моменту оголошення конкурсу будуть дискваліфіковані.
 • Забороняється використання скріншотів першоджерела, концепт-дизайни інших художників, а також чужих малюнків, фотографій, кліпартів тощо.
 • Забороняється пропаганда суїциду, демонстрація оголеної натури, надмірна агресія й ненормативна поведінка (нецензурна лексика, непристойні жести, образливі дії тощо).
 • Кожен учасник погоджується з тим, що його робота або будь-яка її фото- та відеозйомка може бути використана організаторами з метою просування подальших заходів фестивалю (розміщення на сайтах, у соціальних мережах, у презентаціях, у рекламної друкованої продукції й  у матеріалах ЗМІ).

 

Вимоги до оформлення робіт:

 1. Роботи приймаються у форматі А4 (210×297 мм), тип файлу.jpg, jpeg з розширенням 300 dpi, у кольоровій системі RGB.
 2. Орієнтація сторінки може бути як вертикальною, так і горизонтальною (на розсуд автора);
 3. Роботи виконані в традиційному стилі повинні бути відскановані або сфотографовані в хорошій якості. При необхідності обріжте малюнок для видалення небажаного вмісту.
 4. Обсяг роботи не більше однієї сторінки (стрічка із 2–6 кадрів);
 5. Роботи приймаються українською, російською та англійською мовами. Дозволяються роботи без слів.

 

Координаторка конкурсу: Валентина Намєснік, valentinenamesnik@gmail.com, Insta: valentina_namesnik, Telegram/Viber: 0969080862

 

Читайте також: Стало відомо, скільки заробляють українські графічні дизайнери

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект